Megoldott

Hiányzó létrafok a népkerti nagy játszótéren

Kérem a népkerti nagy játszótéren a várban az emeletre vezető létra hiányzó alsó fokát pótolni, mert így a kisebb gyerekek nem tudnak felmászni rajta.
Ezúttal is köszönöm az utóbbi időkben elvégzett karbantartásokat.

Probléma helyszíne
Miskolc Budai Lajos

Hozzászólások

  • Gyüre Gábor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Hiba illetékesi visszajelzés alapján javítva!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A jelzett hiba javítását Társaságunk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    Polgár Andrea
    ügyvezetői asszisztens

    [cid:image001.png@01D7F5B2.FC704940]
    I Miskolci Városgazda
    ...
  • Gyüre Gábor elküldte az ügyet az illetékesnek: Miskolci Városgazda NKft.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Miskolci Városgazda NKft.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére