Megoldatlan

Rövid zöld a gyalogosoknak a Széchenyi körúton

A Sétatér utcáról a Szent Imrére átvezető gyalogátkelő zöldje rendkívül rövid (9 másodperc után villog, 15 után már piros van). Normál tempóban még csak-csak, de a reggeli csúcsforgalomban lehetetlen a zöldön átérni, ez így rendkívül veszélyes! Csak 5-10 másodperccel hosszabb átkelési lehetőséget kérünk az egyébként rendkívül hosszú várakozási idő után.

Probléma helyszíne
Kecskemét Széchenyi krt. 47

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Mellékelten megküldöm a tárgyban szereplő BKK-679/2/2020 iktatószámú ügyiratot.

    Üdvözlettel
    Czanik Éva
    forgalomtechnikai munkatárs

    Magyar Közút NZrt.
    Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság
    fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Kecskemét)

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ, ill. a jelzéseket a fő illetékes felé! Szomorú vagyok, mert úgy látom, addig nem fognak az üggyel foglalkozni, amíg emiatt baleset nem történik... Pedig hány ilyen veszélyhelyzetet...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Kecskemét)

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Kecskemét)

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Kecskemét)

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Kecskemét Önkormányzata"-ról "Magyar Közút (Kecskemét)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Mellékelten küldjük tájékoztató levelünket.

    Üdvözlettel:

    Antal László

    városüzemeltetési ügyintéző

    Kecskemét Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
    Mérnöki Iroda
    Városüzemeltetési Osztály
    Városüz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Kecskemét Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Signalterv Forgalomtechnikai Kft."-ról "Kecskemét Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Signalterv Forgalomtechnikai Kft.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft."-ról "Signalterv Forgalomtechnikai Kft."-ra.

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rövid ideig zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút (Kecskemét)
    Széchenyi körút
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Tordai utca
  Vissza az oldal tetejére