Megoldott

Javítandó közlekedési táblák a Szent Imre iskolánál

Kecskeméten, a Szent Imre utca és a Teleki László utca kereszteződésénél az elsőbbségadás kötelező tábla az iskola oldalában 90 fokkal el van fordulva, a szemben lévő oldalon "csak" el van dőlve. Különösen az elfordult tábla teremthet veszélyhelyzetet, mert egyáltalán nem látszik az útról, csak az éle.

Probléma helyszíne
Kecskemét Szent Imre u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!
     
    Mellékelten küldöm tájékoztatásunkat.
     
     
    Tisztelettel:
     
    [http://kvu.hu/]
    Kovács Réka
    városüzemeltetési adminisztrátor
    6000 Kecskemét Béke fasor 71./A
    e-mail: kovacs.reka@kvu.hu
    mobil...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Tordai utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Festő utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Szilády Károly utca
  Vissza az oldal tetejére