Válaszra vár

Kerékpárút nem megfelelő helyreállítása

Anonim Járókelő

A Mária körúton lévő kerékpárúton felbontották az aszfaltot. Az új útburkolat lefektetésénél több hibát is elkövetett a kivitelező.
Szegélyt nem mindenhová rakott.
Az élő fa mellé ugyan került szegély, de nagyon balesetveszélyes, mert kiemelkedik az aszfalt szintjéből...
Valamint egy tövénél elfűrészelt fa is van a kerékpárúton, amit körbeaszfaltoztak, ahelyett hogy kivették volna, és a helyét aszfaltozták volna le.
Illetve a képen látható csatornanyílás teljesen el van tömődve.

Probléma helyszíne
Kecskemét Mária krt. 20
Kerékpárút nem megfelelő helyreállítása bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: Kecskemét Önkormányzata

  • Kecskemét Önkormányzata nem válaszolt 40 napon belül.

  • Ügykezelő Kecskemét elküldte az ügyet az illetékesnek: Kecskemét Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére