Megoldott

Elfordított közlekedési tábla

Kecskeméten a Zengő u. és a Mathiász J. u. kereszteződésében az elsőbbségadás tábla el van fordulva, alig észrevehető az egyébként is veszélyes kanyarulatban.

Probléma helyszíne
Kecskemét Zengő u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tóth Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült 2016.02.06
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kecskemét Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten megküldöm a fenti tárgyban készült levelünket.

    Tisztelettel:

    Kecskemét Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
    Mérnöki Iroda
    Városüzemeltetési Osztály
    Városüzemel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Kecskemét Önkormányzata

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére