Megoldásra vár

Töredezett fedlap

Tisztelt Illetékes!
Az Izsáki úton a képen látható forgalomirányítási fedlap erősen elfogyott.
Azt hittem a felújítással egyidőben kicserélik, de látszólag az adott helyen már végeztek.
Érdeklődnék, hogy ki lesz-e cserélve a fedlap? Ha nem akkor szeretném kérni a cseréjét.

Probléma helyszíne
Kecskemét Izsáki út 13

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    Csatoltan megküldöm az 5044-2/2024. számú tájékoztatást további szíves felhasználásra.

    Köszönettel: Sánta Tamás

    közterületfenntartási ügyintéző

    Kecskemét Megyei Jogú Város Polg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Kecskemét Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére