Válaszra vár

Nem ég a lámpa a parkban

Tisztelt MVM!
A Vasútkertben a Bethlen körút és a buszállomás közelében lévő lámpa nem ég. 1 vagy 2 lámpa a szobor közelében.

Probléma helyszíne
Kecskemét Vasútállomás

Hozzászólások

  • MVM Lumen Kft. (Szeged) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük bejelentését!
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését rögzítettük. A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.
    Levelezési cím: 1439 Bud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Lumen Kft. (Kecskemét)

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Életveszély!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Lumen Kft. (Kecskemét)
    Akadémia körút
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: MVM Lumen Kft. (Kecskemét)
    Piaristák tere
  Vissza az oldal tetejére