Megoldott

Kopott táblák

Anonim Járókelő

A Jobb oldali táblák kopottak.
Kérem cseréjüket.

Probléma helyszíne
Kecskemét Kodály Zoltán tér 11

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben küldöm a KVU-3046-2/2023 számú tájékoztató levelünket.

    Ez az e-mail cím tájékoztatásra szolgál, amely leveleket nem fogad. További
    észrevételét a bejelentes@kvu.hu e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Köszönettel vettük bejelentését, amellyel társaságunkat megkereste.

    Tájékoztatjuk, hogy „a panaszokról és a közérdekű bejelentésekről szóló 2023. évi XXV. törvény” alapján a p
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Tordai utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Festő utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Szilády Károly utca
  Vissza az oldal tetejére