Megoldott

Kopott tábla

Tisztelt Illetékes!
A Katona Színház mellett lévő benzinkútnál lévő parkoló táblája teljesen lekopott.
Kérem cseréjét.

Probléma helyszíne
Kecskemét Katona József tér 2

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, sokkal jobb!
  • Ügykezelő Kecskemét lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Mellékletben küldöm tájékoztatásunkat a KVU- 2581 számú bejelentésével
    kapcsolatban

    Ez az e-mail cím tájékoztatásra szolgál, amely leveleket nem fogad. További
    észrevételét a bejelen...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Március 15. utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Javítandó közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Unnamed Road
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott zebra tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Reile Géza utca
  Vissza az oldal tetejére