Megoldott

Ferde táblák

A Budai kapunál, a Kandó iskola felől a református temetőhöz vezető átkelőnél a jelzőlámpára felszerelt táblák meg vannak dőlve. Lehet, hogy így is jól rögzülnek, de egy rápillantást megér.

Probléma helyszíne
Kecskemét Bethlen krt. 67

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton mellékletben küldöm megkeresésére a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság, BKK-2221/3/2022 iktatószámon nyilvántartott levelét.

    Üdvözlettel

    Bakosné
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Kecskemét elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Kecskemét)

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna hozzászólt a bejelentéshez.

    "A táblákat ellenőriztük, és a rögzítési pontnál megerősítettük, így jelenleg egyenes, és stabil." Jelentem: nem egyenes, ennélfogva azt sem hiszem el, hogy stabil és hogy egyáltalán foglalkoztak az üggyel.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hozzánk eljuttatott bejelentését megkaptuk, mely szerint a Kecskemét Budai Kapu jelzőlámpás csomópontban, a református temetőhöz vezető gyalogátkelőhelynél felszerelt táblák meg v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mèg mindig ferde...
  • Ügykezelő Kecskemét elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Kecskemét)

  • Ügykezelő Kecskemét megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Közút (Kecskemét)"-ra.

  • Horváthné Erdélyi Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rövid ideig zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút (Kecskemét)
    Széchenyi körút
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Tordai utca
  Vissza az oldal tetejére