Megoldott

Feltöredezett burkolat

A járda burkolata feltöredezett, így a gyalogosközlekedés balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Győr Gárdonyi Géza u. 1

Hozzászólások

  • Puskás Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Ágnes!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • Győr Város Útkezelő válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Puskás Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Győr Város Útkezelő

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Győr Város Útkezelő
    Győr, Honvéd liget
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda aszfalt állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata
    Töltés utca
  Vissza az oldal tetejére