Válaszra vár

Közvilágítás hiánya a kereszteződésben

A Suzukinál a körforgalomnál telepítettek közvilágítást, azonban a a képen látható kereszteződésnél már nem. Elég sokan használják, így ide sem ártana világítást telepíteni. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Esztergom Dobogókői út

Hozzászólások

  • Matolcsi Dániel elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Esztergom)

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Esztergom)

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére