Válaszra vár

Kiégett lámpák a Tesco parkolóban

Kérem cseréljék a kiégett fényforrásokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Esztergom Mátyás király u. 30

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Vásárló,

    Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett Ügyfélszolgálatunkkal!

    Üzenetét a #1979316 számon rögzítettük, melyre igyekszünk minél hamarabb válaszolni Önnek. Addig is köszönjük türelmét!

    Üdv...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco (Esztergom)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Kertész utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet (Esztergom)
    Dobogókői út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Bánomi lakótelep
  Vissza az oldal tetejére