Megerősítésre vár

Kiégett lámpák a Shell benzinkútnál

3 lámpa nem világít. Kérem cseréljék a fényforrásokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Esztergom Mátyás király u. 30

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Fizel Zoltán megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Shell Hungary Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- A vonal fölé írja a válaszát -##

    Az Ön(5902345) regisztrációs számú bejelentése frissítésre került. További kérdések esetén, kérjük válaszoljon erre az e-mailre.

    --------------------------------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Shell Magyarország

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet (Esztergom)
    Dobogókői út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Kertész utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON Közvilágítás (Esztergom)
    Bánomi lakótelep
  Vissza az oldal tetejére