bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Éjjel láthatatlan zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: GREP Zrt.
    Budafoki út
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó lámpás gyalogátkelőhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Szent István út
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Rendőrkapitányság
    Balatoni út
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Közút világítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: GREP Zrt.
    Budafoki út
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Több méteres kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Börzsöny utca
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Emberi ürülékszag az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Diósdi út
  Vissza az oldal tetejére