bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több méter hosszú úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Kalotaszegi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen járhatatlan útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Borostyán utca
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Nem működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Budai út
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk az utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Galga utca
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nincs esővíz elvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Önkormányzata
    Budafoki út
  Vissza az oldal tetejére