bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Érd Széchenyi tér járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Önkormányzata
    Érd, Széchenyi tér
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvill lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: GREP Zrt.
    Fuvaros utca
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Érd Kálmán utca - kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Kálmán utca
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöld lámpa nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Erika utca
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gyalogátkelő helyen zöld lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Esküdt utca
  Vissza az oldal tetejére