Megoldott

Lekopott burkolati jelek

Az őszi útfestés sajnos nem volt teljes körű a városban, sajnos akadnak olyan szakaszok, ahol már csak sejteni lehet, hogy hol vannak a zebrák, optikai vezető vonalak, sávelválasztók. A központi körforgalomban pl. nem látszódnak a zebrák. Ja, amúgy kb. egy éve ez van.

Probléma helyszíne
Érd Budai út 20

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az átkelő jól látható.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 9365 számon nyilvántartásba vett, Lekopott útburkolati jel-Budai út 20. tárgyú megrendelését teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amennyiben az elvégzet
    ...
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 9808 számon nyilvántartásba vett, Lekopott útburkolati jelek-központi körforgalom tárgyú megrendelését teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amennyiben a
    ...
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Lekopott útburkolati jelek-központi körforgalom tárgyú bejelentését 9808 számon nyilvántartásba vettük. A kért szolgáltatás elvégzését az idei évre beüte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Alispán utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belogo fák, bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Hársfa utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  Vissza az oldal tetejére