Megoldott

Láthatatlan sebességkorlátozás

A fűzfa kitakarja

Probléma helyszíne
Érd Sárd u. 113

Hozzászólások

  • Úri Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az ügy megoldódott, de még mennyire! Ebben a bejelentésemben levő ötletemet minden visszajelzés nélkül, de a terveim szerint végrehajtották: https://jarokelo.hu/bejelentesek/erd/74175/korlatozott-s...
  • Érd Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Elektronikus úton küldött megkeresésére tájékoztatjuk, hogy „a panaszokról és a közérdekű bejelentésekről” szóló 2013. évi CLXV. törvény (a továbbiakban: Törvény) 2. § (1) bekezdése ala
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Önkormányzata
    Velencei út
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rosszul látható jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet (Érd)
    Erika utca
  Vissza az oldal tetejére