Megoldott

Piros jelzés nem üzemel

Anonim Járókelő

A Budai-Erika utca kereszteződésében a Tesco felé a harmadik piros lámpa nem működik.

Probléma helyszíne
Érd Érd

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavult.
  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Érd)"-ról "Érd Polgármesteri Hivatala"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az Ön által megjelölt lámpa része a tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Süle Zsolt elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Érd)

  • Süle Zsolt megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Közút (Érd)"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére