Válaszra vár

Lom köztéren/Érd

Anonim Járókelő

Közterületen, utcán az út szélére borítva egy bevásárlókocsi, tele elektromos hulladékkal, egy szőnyeg rádobva

Probléma helyszíne
Érd Murányi u. 55

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét elszállításáról már gondoskodott valaki
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Polgármesteri Hivatala"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére