Megoldott

Törött pad

A Fehérvári-Szajkó kereszteződésében álló pad támlája törött.

Probléma helyszíne
Érd Fehérvári út 100

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 3214 számon nyilvántartásba vett, Törött pad javítása - Fehérvári-Szajkó u. ker. tárgyú megrendelését teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amennyiben az
    ...
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Törött pad javítása - Fehérvári-Szajkó u. ker. tárgyú megrendelését 3214 számon nyilvántartásba vettük. A megrendelt szolgáltatás várhatóan 15, de legkés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére