Megoldott

Veszélyes korlát

FRISSÍTÉS 2020.12.15.:

A Magyar Közút válasza:
"Az Ön által megjelölt járdán túli korlát nem része a társaságunk kezelésében lévő országos közúthálózatnak, ebből adódóan hatáskör hiányában nem áll módunkban a kért beavatkozást elvégezni.
Kérésével kapcsolatban javasoljuk felkeresni a helyi önkormányzatot."

-----

A turbó körforgalomtól indulva a Budafoki út jobb oldalán a járda menti korlát két helyen is összetört. A kiálló vas azért is különösen veszélyes, mert a tiltás miatt a kerékpárosok is kénytelenek a járdán haladni ezen a szakaszon.
Én nem látom szükségesnek a korlátot a járda jobb oldalán, ha valahova kellene akkor inkább az úttest és a járda közé.

Probléma helyszíne
Érd Budafoki út 2

Hozzászólások

  • Úri Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt megoldották, csak nem szóltak róla senkinek.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A turbó körforgalomtól indulva a Budafoki út jobb oldalán a járda menti korlát két helyen is összetört. A kiálló vas azért is különösen veszélyes, mert a tiltás miatt a kerékpárosok is kénytelenek a járdán haladni ezen a szakaszon. Én nem látom szükségesnek a korlátot a járda jobb oldalán, ha valahova ...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érdi Városgazda"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Érd)"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az Ön által megjelölt járdán túli korlá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Érd)

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Közút (Érd)"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére