Megoldatlan

Rendszám nélkül

Rendszám nélküli Ford Ka áll a Garam utcában

Probléma helyszíne
Érd Garam u. 12

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Városrendészeti Csoport

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra rendszám nélkül, csak most néhány méterrel arrébb parkol. A szélvédőjén nincs matrica se.
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Városrendészeti Csoport

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Városrendészeti Csoport"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére