Megoldott

Rendszám nélkül a patak partján

A Sulák-patak partján a Garam utcában egy rendszám nélküli Ford Mondeo áll.

Probléma helyszíne
Érd Garam u. 12

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A Mondeo eltűnt
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Városrendészeti Csoport

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Városrendészeti Csoport"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére