Megoldott

Összetörve, lejárt műszakival

Egy lejárt műszaki érvényességű összetört autó áll a Felvigyázó utca 1G előtt.

Probléma helyszíne
Érd Felvigyázó u. 1d

Hozzászólások

  • Úri Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, ma reggel már nem volt ott.
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Városrendészeti Csoport

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Városrendészeti Csoport"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Évek óta elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tápiószecső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tápiószecső utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére