Megoldatlan

Problémás járda

A Bethlen Gábor utca VMG kerítése mentén levő szakaszának a vasút felőli oldalán a közelmúltban épült járda megsüllyedt, eső után sáros és pocsolyás. A süllyedés szerintem a ráparkoló autók súlyához képest csekély alapozás miatt lehet.
A járdát javítsák meg.
A KRESZ alapvetően tiltja a járdán parkolást, de itt adjanak ennek a tiltásnak több hangsúlyt, pl. pollerek kihelyezésével a járda és az úttest között.

Probléma helyszíne
Érd Érd

Hozzászólások

  • Imre Balla hozzászólt a bejelentéshez.

    A járda sok éves, ezt az egészet meg kellene rendesen oldani.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a járda annyira új (nincs egy éves), hogy ez lehet garanciális problémaként kezelni, amit a korábbi kivitelezőnek kellene kijavítania.
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Polgármesteri Hivatala

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Polgármesteri Hivatala"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére