Megoldott

Alámosódott és beszakadt az út

Alámosódott és beszakadt az úttest.

Probléma helyszíne
Érd Hivatalnok u. 28

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldva.
  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatásul megküldjük ,hogy a kért munkálatokat intézményünk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    Bozsik Anikó
    Titkárság
    Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    www.ekfi.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A google street view képén lilával körbehatárolt területen van a beszakadás.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Bálint!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill...
  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére