Megoldott

Kátyú Érden, a Sóskúti út 83 előtt

Egy nagyobb és egy kisebb kátyú keletkezett Érden, a Sóskúti út 83 előtt.

Probléma helyszíne
Érd Sóskúti út 83

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fejes Tibor visszajelzésére vár.

  • Fejes Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítem, befoltozták.
  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatásul megküldjük, hogy a problémát elhárítottuk.

    Üdvözlettel:
    Szarka Gábor
    Részlegvezető

    Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    www.ekfi.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatásul megküldjük, hogy a problémát elhárítottuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Fejes Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Több méteres kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Börzsöny utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Abba hagyott munka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Kárpáti utca
  Vissza az oldal tetejére