Válaszra vár

Aszfaltra kilógva parkoló autó

Hetek (de lehet, hogy hónapok) óta parkol ez az autó úgy, hogy a főútra is rálóg, pedig vagy fél métert tudnának vele előrébb állni.
Busz is közlekedik ezen az úton - végtelenül dühítő.

Probléma helyszíne
Érd Érd
Aszfaltra kilógva parkoló autó bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Városrendészeti Osztály

  • Sebők Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére