Megoldásra vár

Gaz

Érd, Felvigyazo utca, nagyon elhanyagolt. Hatalmas a szúrós gaz.

Probléma helyszíne
Érd Felvigyázó u.

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 148395 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Utasunk!

    Köszönjük észrevételét, amely a MÁV-START Ügyfélszolgálatához megérkezett.

    A MÁV-START, a helyközi közlekedés meghatározó közösségi szereplőjeként a kulturált és pontos vasúti szol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt. (Érd)

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt. (Érd)"-ra.

  • Buti Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Benőtte a sövény a járdát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Városrendészeti Osztály
    Balatoni út
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos gát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kissné Vivien
    Illetékes: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság (Érd)
    Római út
  Vissza az oldal tetejére