Megoldásra vár

Több méter hosszú úthiba

Több ház előtt fut egy hosszabb gödör, ami az ingatlanok megközelítését nehezíti, rontja az autók állapotát a napi ki- és beállásnál. Minden esőzéssel tovább mélyül.

Probléma helyszíne
Érd Börzsöny u. 42

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útjavítás- Börzsöny utca 42. tárgyú bejelentését 18747 számon nyilvántartásba vettük. A kért szolgáltatást várhatóan 30 napon belül elvégezzük. A szolgál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Balla Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Erről a helyszínről már hat bejelentés készült, nem sikerült megoldatni a helyzetet.
    Egy elsimítás nem megoldás, szinte azonnal kiújul a probléma.
    A megoldást vagy a vízelvezetés megoldása vagy az út...
  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Nemes Niki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tibor
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Radnai utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kàtyús utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  Vissza az oldal tetejére