Megoldásra vár

Járhatatlan utca

Érden a Gellért utcától,a Gergely utcáig kátyuk,gödrök.

Probléma helyszíne
Érd Huba u. 2

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útjavítás- Huba utca tárgyú bejelentését 18678 számon nyilvántartásba vettük. A kért szolgáltatást várhatóan az éves útjavítási ütemterv szerinti 33-34.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Borsos Albert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tibor
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Radnai utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kàtyús utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  Vissza az oldal tetejére