Megoldásra vár

Vető utca kátyúk

Ismét nagy kátyúk borítják a Vető utca két részét a forgalmas ófalui piac mellett, amelyek egyre veszélyesebbek. Már többször javítva lettek a 14651 és 17588 nyilvántartási számon, most ismét megjelentek, tartós megoldásra lenne szükség, hogy ne újuljon ki 1-2 hónap alatt.

Az egyik kátyúhalmaz helye a Vető utca kemény aszfaltos és kevésbé jó minőségű kavicsos-aszfaltos út találkozásánál van (Vető utca - Keskeny utca kereszteződés, körülbelül a Vető utca 43. szám körül).

A másik kátyúhalmaz helye a Vető utca - Széles utca kereszteződésben van a két út találkozásánál.

Probléma helyszíne
Érd Vető u 44

Hozzászólások

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útjavítás- Vető utca tárgyú bejelentését 18654 számon nyilvántartásba vettük. A kért szolgáltatást várhatóan az éves útjavítási ütemterv szerinti 45-46.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Kinsztler Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tibor
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Radnai utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kàtyús utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  Vissza az oldal tetejére