Megoldásra vár

Beláthatatlan kereszteződés és útfelfestés hiánya

Érden az Eperfa utcáról való balra kanyarodás az Alsóerdősor utcára nagyon veszélyes, mert a jobb oldalon lévő növényzettől nem lehet látni, hogy jön-e autó a szemközti sávban. Márpedig sokan jönnek le az autópályáról, egymást szorosan követve. Percekig kell állni a kereszteződésben, hogy balra kanyarodhassunk. A jobbra kanyarodó autósok pedig türelmetlenül kénytelenek várni. Mindemellett, a felezővonal felfestése lekopott, így nehéz megítélni, hogy meddig tudunk begurulni ahhoz, hogy lássuk a jobbról érkezőket, és ezek az autósok egy része nem is tartja a sávját kanyarodáskor. Nagy a forgalom, sok a baleset.

Probléma helyszíne
Érd Alsóerdősor u. 64

Hozzászólások

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bardocz Csaba!

    Hivatkozva az Erd 00145645 bejelentésére, az alábbiakról tájékoztatom.

    Városrendészeti Osztály Közterület-felügyelői részéről megvizsgáltuk a bejelentést. Tekintettel arra, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Tanai Aliz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belogo fák, bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Hársfa utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelzőlampa nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  Vissza az oldal tetejére