Válaszra vár

Elhanyagolt terület

Anonim Járókelő

Veszélyes fa. Elhanyagolt utca terület.

Probléma helyszíne
Törökbálint Érd

Hozzászólások

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érd Önkormányzata"-ról "Érd Városrendészeti Osztály"-ra.

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Benőtte a sövény a járdát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Városrendészeti Osztály
    Balatoni út
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Buti Tamás
    Illetékes: MÁV Zrt. (Érd)
    Felvigyázó utca
  Vissza az oldal tetejére