Válaszra vár

Alispán utca egyirányúsítása

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.04.11.

Ügykezelői kérés:
Tisztelt Önkormányzat!
Érthető, hogy az utca egyirányúsítását nem tartják indokoltnak.
Az említett forgalomtechnikus szakcég foglalkozni fog az Alispán utcával? Mikorra várható az utcán érzékelhető forgalomcsillapítás (megoldás a bejelentő problémájára)?

--------

Az Alispán utcán menekülő utcának használják reggelente, ami nem bírja el a nagy forgalamat és nagy zajjal is jár. Továbbá térkőves az utca, aminek nem tesz jót a nagy autós forgalom. A sebesség jelelőlő táblát se igen ismerik és néha a megadott sebesség kétszeresével mennek.

Probléma helyszíne
Érd Alispán u. 1

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Alispán utcán menekülő utcának használják reggelente, ami nem bírja el a nagy forgalamat és nagy zajjal is jár. Továbbá térkőves az utca, aminek nem tesz jót a nagy autós forgalom. A sebesség jelelőlő táblát se igen ismerik és néha a megadott sebesség kétszeresével mennek."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.0...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Az Alispán utca forgalmával kapcsolatos megkeresésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
    Levelükből értesültünk, hogy a gépjárművezetők a sebességkorlátokat figyelmen kívül hagyva közlek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére