Válaszra vár

Forgalom korlátozása

Helyszín: Érd Avar utca 14.
A Bodzafa tér felé haladva az út a középtengelyéhez képest erősen a páratlan oldal felé lett a közlekedők által elhúzva, amely elhúzást a karbantartási munkák is figyelembe vettek. E miatt az autóval való közlekedés nem hagy helyet a kerítés melletti gyalogos közlekedésnek. Ezt a problémát (feltehetően) az Avar utca 21 szám alatti ingatlan tulajdonosa a kerítéstől egyenlő távolságra elhelyezett fehér színű csövek kihelyezésével orvosolta, amelyek a kerítéstől 1 méteren belül vannak. Vele szemben (Avar u. 14.) korábban szelektív hulladékgyűjtő kukákat helyeztek ki az út szélére (murvás rész), de ez jelenleg 3 db piros-fehér forgalomterelő táblára változott (szintén a murvás részen. Ezen a szakaszon az út erősen kátyús, esős időben tócsa tócsa mellett, tekintettel arra, hogy itt van a legmélyebb pont, vagyis a csapadékvíz nem tud lefolyni.
Kérdésem: milyen alapon helyeznek ki forgalom terelő táblákat az út olyan szakaszán amely a telekhatárhoz képest erősen elcsúszott a másik oldalra, ezzel a Bodzafa tér felé közlekedőket a kátyúkba, eső esetén tócsákba kényszerítve? A kihelyezett terelő táblák véleményem szerint a közlekedőket nem óvják semmiféle veszély helyezettől, sőt a kikerülésükkel a gépkocsi tulajdonosok kénytelenek feleslegesen terhelni járművük futóművét, mivel nincs lehetőségük a kátyúk és tócsák kikerülésére.

Várom megtisztelő válaszukat.

Tisztelettel:

Probléma helyszíne
Érd Avar utca 14. 2030 Magyarország

Hozzászólások

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Rétlaki István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére