Megoldásra vár

Hiányzó közvilágítás a Berzsenyi Dániel utca és a Kossuth Lajos utca sarkán

Nincs lámpa egyik oszlopon sem a Berzsenyi Dániel utca és a Kossuth Lajos utca sarkán, így koromsötétben kell közlekedni ezeknek a forgalmas mellékutcáknak a kereszteződésében, ami így gyalogosként és autósként sem jó.

Probléma helyszíne
Érd Kossuth Lajos u. 32

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésre, melyben a Berzsenyi Dániel utca és a Kossuth Lajos utca sarkán a közvilágítás hiányosságával kapcsolatosan írt, a következő tájékoztatást adjuk:

    Azokon a helyeken
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Róka Koma bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére