Megoldott

20 cm mély kátyúk

A Gárdonyi Géza és a Kossuth Lajos utca sarkán a kisbolt felöli oldalom 20 cm mély kátyúk vannak a parkolóban.

Probléma helyszíne
Érd Érd

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Róka Koma hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik megoldották ahol lehetett!
  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Kátyúk a parkolóban-Gárdonyi G-Kossuth L. u. sk. tárgyú bejelentését 18132 számon nyilvántartásba vettük. A kért szolgáltatást várhatóan 60 napon belül e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Róka Koma bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tibor
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Radnai utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kàtyús utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  Vissza az oldal tetejére