Válaszra vár

Sötét turbó körforgalom

Az 56-osok terénél, a turbó körforgalom közvilágítása hosszú ideje nem működik. A kör közepén álló nagy oszlop, valamint a csatlakozó utak 1-2 oszlopa nem világít.

Probléma helyszíne
9WHP+GH Érd Magyarország

Hozzászólások

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Érd)

  • Bojtár Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    MK válaszra sem méltat!
  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Érd)

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Közút (Érd)"-ra.

  • Bojtár Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére