Megoldásra vár

Cserhalmi utcai buszmegálló zebra hiánya

Tisztelt Érdi városvezetés!

Sajnos Érd-Parkvárosban a legforgalmasabb út az a Bajcsy-Zsilinszky út ahol a legtöbb buszmegállónál vagy a közelében van zebra, kivéve a Cserhalmi utcai buszmegállónál, ott ugyanis a kettő legközelebbi zebra a Daróci utcai buszmegállónál van (450 méterre) majd a másik zebra a következő buszmegállónál található szintén (450-500 méterre).

Kérelmezni szeretném a zebrát ide, mivel a 735-ös busz (ami 15 percenként jár) sok embert vesz fel és tesz le, akik szeretnének átjutni biztonságosan az út másik oldalára. Az utóbbi időben több ember is költözött a környékre, 2 nagyobb társasház is épült az Almafa utcában, ezáltal a forgalom is megnőtt.

Van egy állatorvos is itt, akihez nehezen lehet átjutni a zebra hiánya miatt, egy magán fogászat és egy magán orvosi rendelő.

Szeretném, ha változás történne ez ügyben és az itt lakók/közlekedők biztonsága érdekében szeretném kérelmezni a zebra felfestését.

Válaszukat előre is köszönöm.
Üdvözlettel, Gálné Édl Anita.

Probléma helyszíne
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 73

Hozzászólások

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Bajcsy-Zsilinszky út forgalmával kapcsolatos megkeresésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
    Leveléből értesültünk, hogy a gépjárművezetők a sebességkorlátokat figyelmen kívül hagyva
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Gálné Édl Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére