Megoldott

Játszótéten hiányos világítás

A játszótéren több lámpa sem müködik, így a játszótér egy része majdnem koromsötét esténként. Kérnénk szépen a probléma mielőbbi felülvizsgálatát és javítását!

Probléma helyszíne
Érd Sárd u. 91

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 17499 számon nyilvántartásba vett, Nem működő világítás- játszótér tárgyú megrendelését teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amennyiben az elvégzett sz
    ...
  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Nem működő világítás- játszótér tárgyú bejelentését 17499 számon nyilvántartásba vettük. A kért szolgáltatást várhatóan 30 napon belül elvégezzük. A szol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Süle Zsolt elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Süle Zsolt megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére