Megoldott

Veszélyes fa

Anonim Járókelő

Jó napot!
Érd,Temes U 4 közelében levő fa törzse körbe van fűrészelve, de úgy van hagyva régóta. Félő,hogy egy nagyobb viharban kidől.
Kérem továbbítsák az illetékeseknek.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Érd Temes u. 4

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa kivágása megtörtént
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Fakivágás-Temes u. 4. tárgyú bejelentését 16628 számon nyilvántartásba vettük. A kért szolgáltatást várhatóan 30 napon belül elvégezzük. A szolgáltatás t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budafoki parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére