Válaszra vár

Láthatatlan útburkolati jelek az egész városban

Kedves Érdi Városgazda, Önkormányzat, stb, a városban az útburkolati jelek állapota immáron közép-ázsiai szinten van. A Diósdi úton HÁROM ÉVE nem volt festés. Nehezen lehet betartani a KRESZ-t, ha azt sem lehet látni, hogy mettől meddig vagyok a saját sávomban. Kritikus a helyzet kiemelten a Budai úton, és a Diósdi úton, de a Gellért utcában, a Fehérvári úton, a Riminyáki úton, a Bethlen Gábor úton, a Kossuth Lajos úton, ill. az Ercsi úton is célszerű lenne újrafesteni a jeleket. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Érd Budai út 55

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Köszönjük, hogy észrevételével megkeresett bennünket. Ezúton tájékoztatjuk, hogy Láthatatlan útburkolati jelek az egész városban tárgyú bejelentését 14600 számon rögzítettük. Kérjü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére