Megoldásra vár

Érd Kálmán utca - kátyúk

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.01.21.
Az előzetesen jelzett 60 nap éppen ma telt le, de ha ennek háttérében egy átgondolt felújítási terv kidolgozása vagy a Tárnoki út sürgős felújítása áll, akkor az elfogadható.

A mellékelt képeket a Kálmán és Kende utca kereszteződésénél kialakult kátyúrendszer látható, amely olyan nagy, hogy már mindenki az útról letérve a sárban/földön közlekedik, mindaddig amíg az is olyan mély lesz hogy alkalmatlan az átkelésre. Ezt követően ugyanezt eljátsszuk az út másik oldalán lévő földsávon, majd jön az orosz rulett hogy az esőzések során megtelt kátyúk közül melyik válasszuk.

Itt kell megjegyeznem hogy ez a szakasz pontosan a Napfény idősek otthona mellett van, ahova napi szinten jön a mentő vagy betegszállító, megnehezítve az Ő közlekedésüket is.

Kérem az Illetékesek szíveskedjenek megfontolni a város ezen rövid útszakaszának új, szilárd útburkolattal való ellátását!
A Kálmán utca teljes hossza mindösszesen 360 m.

--------------------------------------------------

Tisztelt Illetékes Hatóság!

Kérem a 2030 Érd, Kálmán utcában található kátyúk megszüntetését!

Amennyiben lehetőség van rá, úgy kérem ezen alkalommal ne abból álljon a megoldás, hogy egy munkagép végigszántja az utcát, hanem ténylegesen tömjék a kátyúkat és tömörítsék le. Annak nincs értelme, hogy az utca jelenlegi "burkolatából" marnak le és hordják a gödrökbe. Egyrészt ezzel lazul a felület, másrészt tömörítés nélkül az első nagyobb esőzés ugyanúgy kimossa az odahordott törmeléket.

Továbbá az utca középső szakaszán több helyen annyira leromlott a "burkolat", hogy kilátszik az alapkőzet. Itt szabályos patak szokott kialakulni, ami gyorsítja az eróziót. Nem lehetne ide több anyagot hozni és ezen szakaszt rendbe hozni?

Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Érd Kálmán u. 14

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útjavítás- Kálmán utca tárgyú bejelentését 12757 számon nyilvántartásba vettük. A kért szolgáltatást időjárás függvényében, várhatóan 60 napon belül elvé
    ...
  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes Hatóság! Kérem a 2030 Érd, Kálmán utcában található kátyúk megszüntetését! Amennyiben lehetőség van rá, úgy kérem ezen alkalommal ne abból álljon a megoldás, hogy egy munkagép végigszántja az utcát, hanem ténylegesen tömjék a kátyúkat és tömörítsék le. Annak nincs értelme, hogy az utca ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az előzetesen jelzett 60 nap éppen ma telt le, de ha ennek háttérében egy átgondolt felújítási terv kidolgozása vagy a Tárnoki út sürgős felújítása áll, akkor az elfogadható.

    A mellékelt képeket a Ká
    ...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útjavítás- Kálmán utca tárgyú megrendelését 12757 számon nyilvántartásba vettük. A megrendelt szolgáltatást várhatóan 60 napon belül elvégezzük. A szolgá
    ...
  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen járhatatlan útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Borostyán utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk az utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény
    Galga utca
  Vissza az oldal tetejére