Megoldott

Zöld lámpa nem üzemel

Anonim Járókelő

A Budai-Erika utca kereszteződésében a Tesco felé a középső zöld lámpa nem működik.

Probléma helyszíne
Érd Erika utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már rendben van, köszönöm!
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk a Yunex Traffic Kft. részére.

    Szíves megértését köszönjük.

    Üdvözlettel:

    Titkárság

    [cid:image001.png@01D8402C
    ...
  • Süle Zsolt elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Süle Zsolt megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére