Megoldott

Érd Kossuth-Szent Istvàn körforgalom

Anonim Járókelő

A Gárdonyi Gézától a Munkácsy utcáig áll a dugó ebben a veszélyes kereszteződésben. Legyenek kedvesek körforgalmat és jelzőlámpás gyalogátkelőhelyeket (4) biztosítani Köszönjük

Probléma helyszíne
Érd Szent István út 17

Hozzászólások

  • Úri Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Érd Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Szent László tér (Szent István út – Kossuth Lajos utca kereszteződése) forgalmával kapcsolatos megkeresésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
    Jelenleg folyamatban van a közbeszerzési
    ...
  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járokelo.hu!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk az Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Városfejlesztési és Beruházási Főosztály részére.

    Bejelentésével k
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére