Válaszra vár

Gyalogátkelő helyen zöld lámpa

Anonim Járókelő

Érd Esküdt utca - Budai út kereszteződésében a Felső utca felé a gyalogos zöld jelzés nem működik több hete.

Probléma helyszíne
Érd Esküdt u. 2

Hozzászólások

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk a Yunex Traffic Kft. részére.

    Szíves megértését köszönjük.

    Üdvözlettel:

    Titkárság

    [cid:image001.png@01D8402C
    ...
  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését illetékességből továbbítottuk a Yunex Traffic Kft. részére.

    Szíves megértését köszönjük.

    Üdvözlettel:

    Titkárság

    [cid:image001.png@01D8402C
    ...
  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére