Megoldott

Érd Lidl és okmányiroda között tiszta kátyú az út, és beszakadt a csatorna

Érden Lidl hátsó árúbejárata és az Érd-alsón kialakított új okmányiroda között tiszta kátyú az út, ott, és beszakadt a csatorna körül az aszfalt.
Balesetveszélyes, kérem javítsák!

Probléma helyszíne
Érd Érd alsó

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Az Ön által megjelölt terület nem Társaságunk illetékessége, a JAROKELO-ERD-00101322 számú bejelentés mellett szereplő a MÁV Zrt. válaszlevélben leírtak téves információt tartalmaz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Érd)

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt. (Érd)"-ról "Magyar Közút (Érd)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 87243 sz. megkeresésben foglaltakra, a 2022. június 13-i levelünkben ígért módon tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő út karbant
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 101322 sz. megkeresésben foglaltakra, a 2022. június 13-i levelünkben ígért módon tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő út karban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 101322 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett terület bár a MÁV Zrt-hez tartozó közforgalom számára megnyitott terület, az útjavítás ter
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Utasunk!

    Köszönjük észrevételét, amely a MÁV-START Ügyfélszolgálatához megérkezett.

    A MÁV-START, a helyközi közlekedés meghatározó közösségi szereplőjeként a kulturált és pontos vasúti szol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt. (Érd)

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érdi Városgazda"-ról "MÁV Zrt. (Érd)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a megjelölt
    terület nem Intézményünk kezelésébe tartozik.

    Szíves megértését köszönjük.

    *Üdvözlettel:*

    Titkárság

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Róka Koma bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tibor
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Radnai utca
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kàtyús utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Iparos utca
  Vissza az oldal tetejére